+90 (0212) 244 0271

Ürün Ara

KURUMSAL

HAKKIMIZDA


 

Billur Aydınlatma, kurulduğu 1958 yılından günümüze, Türk insanının doğru aydınlatma ile tanışmasını ve hayat kalitesini artırmasını misyonu olarak belirlemiştir. İç ve diş aydınlatma sektörünün Türkiye’de gelişmesine liderlik etmiş, ülkenin önde gelen üreticilerindendir.

 

Billur Aydınlatma, üç nesil aile liderliği altında, önce cam armatür imalatı yapan küçük bir kurum olarak başlayıp, zaman içinde büyüyerek, müşterilerine estetik, fonksiyonel ve kaliteli ürünleri sunan; iddialı, global ve saygın yerel firmalar arasına girmiştir. Firmamızın büyümesi; kişisel ilişkilerimiz, bölgesel geçmişimiz, ilham verici tasarımlarımız ve şirketimizin her seviyesinde öne çikan aile atmosferinden kaynaklanmaktadır.

 

Yarım asrı aşan tecrübe ile ürün yelpazemizi periyodik olarak yenilemekte ve sürekli geliştirmekteyiz. Portföyümüzdeki ürünler; estetik görünüm, yüksek performans, kolay montaj ve müşteri ihtiyacının birleşimini yansıtarak ve temel ilkelerimizdeki “yenilikçi” kavramını işleyerek tasarlanmaktadır. Ayrıca, deneyimli tasarımci ve mimar ekibimiz ile, müşterilerimizin bireysel ve kurumsal projelerine özel tasarım ürünler de sunulabilmektedir.

 

Aydınlatma sektöründe gelişme ve çeşitliliğin sağlanması, sektör içi bilgi ve deneyim paylaşımı, eğitim ve doğru iletişimin gerekliliğine inanarak, doğru aydınlatmanın yaşantımızı güzelleştiren ışıltısını Türkiye’nin aydınlık geleceğine taşımak için durmaksızın çalışıyoruz.

MİSYONUMUZ


 

Konut alanlari ve ticari pazarlar için yenilikçi, çevre dostu ve en kaliteli dekoratif aydınlatma armatürlerinin önde gelen üreticilerinden biri olmaya devam etmek. Aydınlatma endüstrisinde tanınmış bir lider olarak, müşterilerimize tutarlı bir şekilde üstün değer sağlamak bizim sorumluluğumuzdur. Bu taahhüt, yaptığımız her şeye nüfuz eder ve günümüzün yüksek kaliteli aydınlatma ihtiyaçlarına cevap verirken kullandığımız yöntemleri ve ürün portföyümüzü sürekli geliştirmeye yönlendirir.

VİZYONUMUZ


 

Billur Aydınlatma, iç ve dış aydınlatma çözümlerinde küresel bir endüstri lideri olarak dünya çapında tanınmayı hedeflemektedir. Ürün felsefemizin kalbinde, en yenilikçi ve en kaliteli ürünleri uygun fiyatla üretmek bulunmaktadır. Konut ve ticari müşterilerimize en iyi hizmeti kişisel ilgiyle sunmaya şirket çapında bağlılığımız vardır.

 

Rekabetçi konumumuzu güçlendirmek ve müşterilerimiz için kalıcı değer yaratmak için stratejik ortaklıklar kurmak da istemekteyiz.

 

İstisnai deneyimler sunarak dünyayı ışıkla doldurmak; her müşteri için, her defasında…

TEMEL İLKELERİMİZ


 

Billur Aydınlatma, aşağıdaki temel değerleri uygulayarak, müşterilerine daha iyi hizmet verebileceğine, uzun vadeli karlılık ve büyüme sağlayacağına inanmaktadır.

 

Dürüstlük ve Doğrulukla Hareket Etmek

Tüm çalışanların davranış standartları ve her gün yaptıkları kararlar için kişisel sorumluluk almaları beklenmektedir. Dürüstlük ve Doğruluk daima bu kararların özünde olmalıdır. Bu özelliklerin her ikisi de Billur Aydınlatma’da en üst düzeyde saygı görüyor ve bizi her zaman doğru olanı yapmaya yönlendiriyor.

 

Azim

Billur Aydınlatma’da verdiğimiz sözleri tutuyor ve garantili kalitede ürünler sunuyoruz. Aydınlatma konusunda yüksek bilgi birikimi olan mükemmel müşteri hizmetlerimiz ve satış gücümüzle müşterilerimize bağliyiz.

 

Yenilikçilik

Billur Aydinlatma, en son teknolojileri kullanarak yenilikçi çözümler bulmada yaratıcı ve endüstriye meydan okuyan bir firmadır. Para, enerji ve çevre tasarrufu yaparak müşterilerimize değer veren, iş odaklı bir şirketiz. Amacimiz sürdürülebilir bir geleceğe katkida bulunacak çevreci aydınlatma çözümlerini müşterilerimize sunmaktır.

 

Çeviklik

Billur Aydınlatma’da, müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre açık fikirli ve esnek bir şekilde davranıyor ve belirli müşterilere yönelik özel çözümler sunmayı sağlıyoruz. Boyutumuz, fikirden piyasaya hızlı olmamızı sağlar. Müşteriler, rakiplerimizden üstün bir şekilde hızlı ve duyarlı olduğumuzu hissetmelidir.

 

Müşterilerimizle Uzun Vadeli İlişkiler Kurmak

Her projenin müşterilerimizle uzun vadeli bir ilişki kurma fırsatı olduğuna inanıyoruz. Verdiğimiz taahhütleri zamanında ve tam olarak yerine getirerek ve temel ilkelerimize her zaman bağlı kalarak müşterilerimizle kalıcı ilişkiler kuruyoruz.